SENIOR C# / .NET VÝVOJÁŘ / PROGRAMÁTOR

Vacancies 28 February 2017

Closing date

31-Mar-2017

Location

Slavkov u Brna

Contact

Apply for job!

O společnosti

Společnost Saab Czech s. r. o. ve Slavkově u Brna se zabývá vývojem a výrobou virtuálních simulátorů v oblasti obranných technologií. Patříme ke světové špičce výcvikových řešení v oboru řidičských simulátorů, vojenských přístrojů, simulátorů střelných zbraní a simulátorů leteckého provozu.

Koho hledáme

V rámci vývoje nové generace simulátorů hledáme motivované kandidáty, kteří rádi přicházejí s inovativním řešením, přijímají odpovědnost za svěřené úkoly a hledají výzvy ve svém oboru.

Na této pozici Vás čeká

- vývoj GUI aplikací pro ovládání výcvikových zařízení; desktopovvé/webové aplikace; výběr a spouštění výcvikových úloh, sledování průběhu úlohy a stavu simulace, mapové zobrazení, interaktivní zásahy do výcviku, evidence úloh a cvičíčích, vyhodnocování a prezentcace výsledků úlohy, propojování simulátorů do multiplayeru, diagnostika simiulátoru, editor výcvikových úloh apod. - vývoj beckendových aplikací, služeb a komponent systému, např. pro zpracování dat ze simulace apod. - seberealizace možná ve všech částech vývoje - návrh sw, implementace sw, testování i dokumentace - podpora neustálého rozvoje, maximálního využívání technických možností a hledání nových cest

Co byste měl znát a umět

- znalost principů objektově orientovaného programování - znalost WPF, C# - znalost návrhových vzorů, IoC principu - zkušenost s nasazením Dependency Injenction kontejneru (Castle Windsor výhodou) - znalost SQL - znalost MS SQL Serveru a T-SQL výhodou - znalost webových technologií, zejména ASP.NET, HTML5, CCS, jQuery, WebSockets atd. výhodou - šikovnost a nadšení - schopnost a vůle neustále se vzdělávat - být otevřený novým znalostem a technologiím - dobrá znalost AJ výhodou Pokud nemáte všechny zkušenosti, které jsou výhodou, nevadí. Stačí mít chuť a vůli, vše se u nás můžete naučit!

Naše nabídka

- plný pracovní úvazek, nástup možný ihned - odpovídající finanční ohodnocení - 5 týdnů dovolené - flexibilní pracovní doba - možnost částečného home office - práce ve Slavkově u Brna - silné zázemí mezinárodní společnosti - práci na jedinečných projektech v mezinárodních týmech a prostředí - seznámení se s hi-end technologiemi společnosti Saab v oblasti obranných technologií, letectví i civilní bezpečnosti - aktivní využití anglického jazyka - prostor pro seberealizaci a možnost profesního i osobního růstu - přátelský otevřený kolektiv

Ochrana osobních údajů

Pokud Vás nabízená pozice zaujala, zašlete svůj strukturovaný profesní životois v českém nebo anglickém jazyce. Zasláním svého životopisu na uvedené kontaktní osoby společnosti tímto dáváte souhlas, aby společnost Saab Czech s. r. o. se sídlem Čelakovského 689, 684 01 Slavkov u Brna, IČ: 27184561, zpracovávala a uchovávala osobní údaje v něm obsažené v personální databázi pro účely náboru a výběru na volné pracovní pozice, a to po dobu maximálně jednoho roku. Po té budou osobní údaje automaticky zlikvidovány. Poskytnutí údajů je dobrovolné, souhlas je možné kdykoliv, před výše uvedenou dobou zdarma písemně odvolat. Zároveň tímto prohlašujete, že Vámi uvedené informace jsou pravdivé a přesné. Výše uvedený postup je nezbytný z hlediska zákona na ochranu osobních údajů č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Apply for job!